Krmiva pro psy

Mazlíci, holátka, chundelatí, nohatí, malí, velcí, hubení a boubelatí, s rodokmenem i bez, nalezenci…. zkrátka naši psí miláčkové s ocáskem. Dávají nám radost, lásku, cit, potěšení, pohyb…. My jim na oplátku dáváme do misek to co považujeme za nejlepší a nejzdravější.

Nabízíme granule, vařené jídlo, konzervy a paštiky pro psy v superprémiové a holistické kvalitě.

Krmiva prodáváme za stejné ceny jako internetové obchody a od 790,-Kč po Praze 10 rozvážíme zdarma :-).

Chcete přejít na nové krmivo?Nejste spokojeni se stávajícím?Řekněte si o vzorek námi prodávaných krmiv zdarma :-)Pak budete mít jistotu že vašemu miláčkovi naše krmivo chutná :-)

Kvalitativní rozdělení granulí pro psy

 • Ekonomická krmiva jsou krmiva nejnižší kvality, která se vyrábí z nejméně kvalitní masokostních mouček. Pro dlouhodobé krmení granulemi nedoporučujeme tyto „ekonomické“ řady granulí, mají často problém se stravitelností, vyvážeností živin, jsou nacpané obilovinami. Taková krmiva mají nízkou energetickou hodnotu, nedostatečný obsah bílkovin a tuků. Nejčastěji na ně narazíte v supermarketech a diskontech.
 • Holistická krmiva někdy také utraprémiová jsou momentálně to nejlepší, co můžete svému pejskovi dopřát. Jsou to granule, které neobsahují nekvalitní obiloviny, jenž u mnohých citlivějších pejsků mohou být příčinou vleklých zažívacích potíží. Naopak obsahují vysoký podíl bílkovin a dalších kvalitních látek, které z obyčejných granulí dělají špičkové krmivo, na němž si váš pes zaručeně pošmákne a bude plný energie a vitální až do vysokého věku.
 • Prémiová krmiva jsou vhodná zejména pro zdravé pejsky bez zvláštních nároků na výživu. Máte-li doma psa, který má specifické nároky na výživu, zhoršený zdravotní stav či je velmi aktivní nebo stresovaný, doporučujeme nákup superprémiovýc krmiv.
 • Superprémiové krmiva pro psy patří k tomu nejlepšímu, co svému pejskovi můžete mezi běžně dostupnými granulemi naservírovat. Jejich předností je skvělý poměr kvalita a cena. Superprémiové krmivo je velice bezpečné pro každodení krmení psa. Granule jsou vyrobené ze surovin v potravinářské kvalitě. Obsahují vysoký obsah masa, neobsahují zbytežné konzervanty, umělé přísady a nejčastější alergeny jako je sója, některé obiloviny apod. Vyšší třídou  jsou holististická krmiva.

GRANULE

ESSENTIAL FOODS

Kompletní HOLISTICKÉ krmivo pro psy obsahuje až 70% masa,ryb,vajec a 30% ovoce,zeleniny,lesních plodů,semen a bylin.

7 z 8 receptur Essential neobsahuje žádné obiloviny.

Suroviny na výrobu jsou z 95 % VYPRODUKOVÁNY BRITSKÝM VENKOVEM.

Například pstruh z řeky Avony,skotské kuře,britské jehněčí a nebo slavná gressinghamská kachna.

65% Z KAŽDÉHO BALENÍ je čistě živočišného původu. Zbytek tvoří zelenina,ovoce,semínka a bylinky. Nízká teplota zpracování zaručuje perfektní výživové hodnoty.

Naše ceny:

Essential Foods Large Breed Beginning

Čerstvé kuřecí maso a kachní maso, sladké brambory, sušené kuřecí maso a kachní maso, hrášek, čerstvý losos a čerstvý pstruh, celá čerstvá vejce, lněné semeno, kuřecí tuk, brambory, játra, vojtěška, probiotické kultury: MOS,FOS, glukosamin, chondroitin (vše z přírodních zdrojů),MSM (z přírodních zdrojů), brusinky, acai, borůvky, moruše, jablko, rajče, pomeranč, hruška, mrkev, špenát, květák, mořské řasy, extrakt z měsíčku lékařského, zelený čaj, zázvor.

3kg             515,-Kč

Essential Foods Beginning

Čerstvé kuřecí maso a kachní maso, sušené kuřecí maso a kachní maso, sladké brambory, kuřecí tuk, hrách, čerstvý losos a čerstvý pstruh, celá čerstvá vejce, lněné semeno, brambory, játra, vojtěška, probiotické kultury: MOS, FOS, glukosamin (z přírodních zdrojů), chondroitin (z přírodních zdrojů), MSM (z přírodních zdrojů), brusinky, acai, borůvky, moruše, jablko, rajče, pomeranč, hruška, mrkev, špenát, květák, mořské řasy, měsíček lékařský, zelený čaj, zázvor.

3kg            515,-Kč

12,5kg     1390,-Kč

Essential Foods Nautical Living

Čerstvý losos a čerstvý pstruh, sladké brambory, sušený sleď, hrášek, sušený losos, čerstvá celá vejce, čerstvý sleď a čerstvé sezónní ryby, lososový olej, lněné semeno, vojtěška, losos, brambory, hrášek, probiotické kultury: MOS, FOS, glukosamin, chondroitin (vše z přírodních zdrojů),MSM (z přírodních zdrojů), brusinky, acai, borůvky, moruše, jablko, rajče, pomeranč, hruška, mrkev, špenát, květák, mořské řasy, extrakt z měsíčku lékařského, zelený čaj, zázvor.

3kg             530,-Kč

12,5kg      1390,-Kč

Essential Foods Superior Living

Čerstvé kuřecí maso a kachní maso, sušené kuřecí maso a kachní maso, sladké brambory, hrách, čerstvý losos a čerstvý pstruh, lněné semeno, celá čerstvá vejce, kuřecí tuk, brambory, játra, vojtěška, probiotické kultury: MOS, FOS, glukosamin, chondroitin (vše z přírodních zdrojů),MSM (z přírodních zdrojů), brusinky, acai, borůvky, moruše, jablko, rajče, pomeranč, hruška, mrkev, špenát, květák, mořské řasy, extrakt z měsíčku lékařského, zelený čaj, zázvor.

3kg            490,-Kč

12,5kg      1270,-Kč

Essential Foods Estate Living

Čerstvé jehněčí a divočina, sladké brambory, sušené jehněčí, hrách, celá čerstvá vejce, sušené kuřecí maso, brambory, lněné semeno, jehněčí tuk, vojtěška, játra, probiotické kultury: MOS, FOS, glukosamin, chondroitin (vše z přírodních zdrojů), MSM (z přírodních zdrojů), brusinky, acai, borůvky, moruše, jablko, rajče, pomeranč, hruška, mrkev, špenát, květák, mořské řasy, extrakt z měsíčku lékařského, zelený čaj, zázvor.

3kg            530,-Kč

12,5kg      1370,-Kč

Essential Foods Older

Čerstvé kuřecí maso a kachní maso, sušené kuřecí maso a kachní maso, sladké brambory, brambory, hrášek, čerstvý losos a čerstvý pstruh, celá čerstvá vejce, lněné semeno, vojtěška, játra, vláknina z hrachu, probiotické kultury: MOS, FOS, glukosamin, chondroitin (vše z přírodních zdrojů), MSM (z přírodních zdrojů), brusinky, acai, borůvky, moruše, jablko, rajče, pomeranč, hruška, mrkev, špenát, květák, mořské řasy, extrakt z měsíčku lékařského, zelený čaj, zázvor.

12,5kg       1370,-Kč

Essential Foods Contour

Čerstvé kuřecí maso a kachní maso, sušené kuřecí maso a kachní maso, sladké brambory, brambory, hrášek, čerstvý losos a čerstvý pstruh, celá čerstvá vejce, lněné semeno, vojtěška, játra, vláknina z hrachu, probiotické kultury: MOS, FOS, glukosamin, chondroitin (vše z přírodních zdrojů), MSM (z přírodních zdrojů), brusinky, acai, borůvky, moruše, jablko, rajče, pomeranč, hruška, mrkev, špenát, květák, mořské řasy, extrakt z měsíčku lékařského, zelený čaj, zázvor.

12,5kg       1350,-Kč

YOGGIES

Granule Yoggies Kuřecí a hovězí maso obsahují 26% proteinů a 10% tuku získaných výhradně z masa! Yoggies granule lisované za studena jsou vyrobeny tak, aby se co nejvíce podobaly přirozené potravě psa v přírodě. Neobsahují chemii, lepek, sóju, dochucovadla ani žádná lákadla. Jsou přirozeně voňavé a chutné i pro ty největší mlsouny. Granule s kuřecí, hovězím masem a rýžovými vločkami obsahují 87% syrového masa (před sušením)

1,2kg    169,-

4kg       549,-

15kg      1649,-

Yoggies granule lisované za studena s jehněčím masem a bílou rybou obsahují 24,5% proteinů a 9,5% tuku i Omega 3&6 získaných pouze z použitých mas! Byly vyrobeny jako dietnější forma vysoce kvalitního krmiva tak, aby se co nejvíce podobaly přirozené potravě psa v přírodě. Jsou přirozeně voňavé i pro ty největší mlsouny. Granule s jehněčím masem, bílou rybou a bramborovými vločkami obsahují 85% syrového masa (před sušením) a neobsahují chemii, lepek, sóju, dochucovadla ani žádná lákadla.

Granule Yoggies lisované za studena patří mezi nový trend pro zdravé krmení psů. Díky svému složení, mletí „nahrubo“ i použití kvalitních surovin bez chemie, lepku a sóji mají skvělé probiotické a prebiotické účinky na zdravé trávení psa. Obsahují ca 85% kvalitního syrového masa (před sušením) a díky tomu jsou špičkou na trhu. Yoggies granule jehněčí s bílou rybou byly vyvinuty jako dietnější, dobře stravitelná, kompletní potrava pro psy. Jsou používány teké u psů s alergiemi, trávicími potížemi, problémy s ledvinami apod. Jsou vyvinuty jako „All Life Stages“ pro štěňata, dospělé i starší psy. BĚŽNÁ VELIKOST GRANULÍ – vhodné pro štěňata větších plemen a dospělé psy středních a velkých plemen.

1,2kg    179,-

4kg       579,-

15kg      1889,-

Yoggies Kachna a zvěřina.Váš pes si zamiluje chuť i vůni přírodních surovin a především masa z kachny Barbarie, jelena a bílé ryby. I tyto granule jsou lisované za studena bez jakékoliv chemie, obilí, lepku a sóji. Obsahují 28,6% kvalitních proteinů a 12% tuků výhradně z masa. Suroviny jsou mleté „nahrubo“ aby jejich trávení podporovalo peristaltiku žaludku a střev a tak se čistily i střevní stěny. Základem je kvalitní kachní maso kachny Barbarie (něco mezi husou a kachnou) a masa jelena i bílé ryby s Omega 3 a 6. Yoggies Active jsou vyvinuty jako „All Life Stages“ pro štěňata středních i větších plemen a především pro dospělé i starší psy. VELIKOST GRANULÍ – BĚŽNÉ GRANULE

1,2kg    189,-

4kg       599,-

15kg      1939,-

MAGNUSSON PET FOOD

Krmivo zpracované unikátní technologií „oven baked“ – pečené krmivo.

Tato technologie umožnuje vyrábět z 100%čerstvých surovin nikoliv mouček.Rodinný švédský podnik produkující pečené, kompletní krmivo pro psy všech plemen.

Náročnější technologie na výrobu jak z časového,množstevního nebo prostorového hlediska.

Šetrná technologie zpracování dokazuje  kratší expirace krmiva – pouze 10 měsíců.

Řada Meat &Biscuit je vyrobena pouze z čerstvých surovin.

Řada Original z mouček.

Magnusson obdržel mezinárodní certifikát jakosti KRAV pro kvalitu použitých surovin.

Krmiva Meat &Biscuit nebobtnají a snižují tím riziko torze žaludku.

Zakoupením krmivašetříte životní prostředí,protože k výrobě se využívají pouze energie z vodních zdrojů a všechny obaly jsou recyklovatelné.

Naše ceny:

Magnusson Meat &Biscuit Junior

Pečené krmivo naplněné hovězím a vepřovým masem pro štěňata, juniory a březí a kojící feny.

Složení: (regi­onální švédské suroviny)
Čerstvé maso 46% (čerstvé hovězí a vepřové maso), grahamová mouka, čerstvá vejce, rostlinný olej a tuk (za studena lisovaný řepkový olej), čerstvé mrkve, sušená bramborová dřeň.

4,5kg         550,-Kč

10kg           970,-Kč

Magnusson Meat &Biscuit Adult

Krmivo plné hovězího a vepřového masa pro psy s běžným denním výdejem energie.

Složení: (regi­onální švédské suroviny)
Čerstvé maso 44% (čerstvé hovězí a vepřové maso), grahamová mouka, čerstvá vejce, rostlinný olej a tuk (za studena lisovaný řepkový olej), čerstvé mrkve, sušená bramborová dřeň.

600g            89,-Kč

4,5kg         550,-Kč

14kg         1290,-Kč

Magnusson Meat &Biscuit GRAIN FREE

Složení: (regionální švédské suroviny)

Čerstvé hovězí maso 44%, hrášek, sušené brambory, řepkový olej, čerstvá vejce, pastinák, mrkev, brambory, borůvky, brusinky.

14kg         1490,-Kč

Magnusson Meat &Biscuit Light

Krmivo plné hovězího a vepřového masa se sníženým obsahem bílkovin a tuků pro méně aktivní psy. Také pomůže s redukcí váhy Vašeho psa.

Složení: (regi­onální švédské suroviny)
Čerstvé maso 34% (čerstvé hovězí a vepřové maso), grahamová mouka, čerstvá vejce, rostlinný olej a 2% tuku (za studena lisovaný řepkový olej), čerstvé mrkve, sušená bramborová dřeň.

4,5kg         520,-Kč

14kg         1250,-Kč

Magnusson Original KENNEL

Přírodní krmivo z řady Original s hovězím a vepřovým masem a dalšími kvalitními švédskými ingrediencemi. Krmivo je vhodné pro dospělé psy všech plemen a štěňata velkých plemen. Doporučujeme pro velká a obří plemena.

Složení: (regionální švédské suroviny)
Dehydrované hovězí a vepřové maso 20%, grahamová mouka, rostlinný olej a 5% tuku (za studena lisovaný řepkový olej) sušená bramborová dřeň. KRAV certifikované suroviny.

14kg           790,-Kč

MARP

MARP THINK NATURAL

Jeden zdroj bílkovin, jeden zdroj uhlohydrátů

Jsme přesvědčeni že méně surovin znamená více výživy. Receptury se hodí pro zdravé psy, stejně jako pro psy s alergiemi nebo citlivým zažíváním.

Marp Natural zajistí zdravou kůži a zářivou srst a optimální osvalení.

Velký důraz klademe na vysokou chutnost našich receptur. Pouze krmivo které chutná může být funkční.

7 důvodů proč Marp Natural vyzkoušet:

 1. špičkové suroviny
 2. hypoalergenní receptury vhodné i pro alergiky a citlivé psy
 3. vysoká chutnost a stravitelnost
 4. zklidnění zažívání, zdravá kůže, lesklá srst a perfektní osvalení
 5. jeden hlavní zdroj bílkovin
 6. absence levných surovin jako je pšenice, kukuřice nebo soja
 7. bez chemických konzerventů, dochucovadel a nebo barviv

 

Marp Natural Clear Water Losos

Složení:
Losos, Brambory, Sušený losos, Bramborová bílkovina, Ječmen, Oves, Drůbeží tuk, Hrášek, Řepné řízky, Lososová příchuť, Lososový olej, Minerály, Vitaminy.

Naše ceny:

2kg     316,-Kč

4kg     632,-Kč

12kg   1403,-Kč

18kg   1998,-Kč na objednávku

Marp Natutal Farmland Kachna – Grain Free

Složení:
Sušené kachní maso, Brambory, Hrášek, Řepné řízky, Drůbeží tuk, Pivovarské kvasnice, Lněné semínko, Minerály, Vitaminy.

Naše ceny:

2kg      310,-Kč

4kg      620,-Kč

12kg   1433,-Kč

18kg   2049,-Kč na objednávku

Marp Natutal Green Mountains Jehněčí

Složení:
Sušené jehněčí maso, Rýže, Ječmen, Oves, Pivovarské kvasnice, Drůbeží tuk, Řepné řízky, Jehněčí vývar, Minerály, Vitaminy.

Naše ceny:

2kg       289,-Kč

4kg       578,-Kč

12kg    1198,-Kč

18kg   1739,-Kč na objednávku

Marp Natural Senior&Light

Složení:
Rýže, Sušená ryba, Ječmen, Oves, Drůbeží tuk, Řepné řízky, Hrášek, Pivovarské kvasnice, Minerály, Vitaminy, Extrakt z juky, Glucosamin, Methylsulfonylmethane (MSM), Chondroitin.

Naše ceny:

2kg       289,-Kč

12kg    1198,-Kč

18kg   1739,-Kč na objednávku

MARP

MARP THINK HOLISTIC

V TÉTO ŘADĚ JSOU RECEPTURY KTERÉ SPLŇUJÍ POŽADAVKY NA ŠPIČKOVÉ SLOŽENÍ. Vysoký obsah masa a receptury bez obilovin tvoří základ receptur. Dle holistické tradice naleznete v recepturách dlouhou řadu bylinek které mají pozitivní vliv na celý organismus.

Princip holistické výživy je takový že všechny suroviny v krmivu musí mít pozitivní vliv na organismus psa. Jinými slovy použitím vhodných surovin je nutné předcházet budoucím zdravotním komplikacím-prevence je lepší než péče!!

7 důvodů, proč byste měli naše krmivo Marp holistic vyzkoušet:

 1. prvotřídní suroviny (ve stejné kvalitě, jako je pro lidskou spotřebu)
 2. vysoký obsah masa a receptury bez obilovin
 3. tradiční holistické receptury s vysokým obsahem bylin
 4. jednodruhové receptury vhodné i pro psy s potravními alergiemi
 5. podpora pro zdravou kůži a špičkovou kvalitu srsti
 6. vysoká chutnost a stravitelnost našich receptur
 7. neobsahuje chemické konzervanty, dochucovadla, kukuřici, pšenici a další nevhodné nebo nebezpečné suroviny

Naše ceny:

Marp Holistic Lamb

 Složení:
Jehněčí maso 25%, Sladké brambory, Sušené jehněčí maso 17%, Hrášek, Brambory, Vejce, Jehněčí tuk 4%(konzervován směsí tokoferolů a rozmarýnu), Pivovarské kvasnice, Vojtěška, Jehněčí vývar 2%, Minerály, Hrášková vláknina, Vitaminy, Fruktooligosacharidy, Rajčata, Lecitin, Taurin, Mořská řasa, Cholin Chlorid, Česnek, Šípek, Máta, Petržel, Anýz, Pískavice řecké seno.

2kg        339,-Kč

4kg        670,-Kč

12kg     1598,-Kč

18kg     2218,-Kč – na objednávku

Marp Holistic Chicken

Složení:
Kuřecí maso (připravené z čerstvého masa) 25%, Sušené kuřecí maso 22%, Sladké brambory, Brambory, Vejce, Hrách, Kuřecí tuk 3% (konzervován směsí tokoferolů a rozmarýnu), Vojtěška, Pivovarské kvasnice, Kuřecí vývar 2%, Hrášková vláknina, Minerály, Vitaminy, Fruktooligosacharidy, Rajčata, Lecitin, Taurin, Mořská řasa, Cholin Chlorid, Česnek, Šípek, Máta, Petržel, Anýz, Pískavice řecké seno.

2kg        325,-Kč

4kg        650,-Kč

12kg     1568,-Kč – na objednávku

18kg     2162,-Kč – na objednávku

Marp Holistic Red Mix

 Složení:

Hovězí maso 26% (včetně 7% hovězího masa plemene Aberdeen Angus), Sladké brambory, Sušené krůtí maso 16%, Brambory, Zvěřina 7%, Hrášková bílkovina, Krůtí tuk 3% (konzervovaný tocoferoly a rozmarýnem), Lososový olej 2% (konzervovaný tocoferoly a rozmarýnem), Lněné semínko, Hrách, Vitamíny a minerály, Mix bylinek (tymián, Majoránka, Oregáno, Petržel, Šalvěj), Glucosamin (170mg/kg), Methylsulfonylmethan (180mg/kg), Chondroitin (120mg/kg), Mannanoligosacharidy (48mg/kg), Fluctooligosacharidy (192mg/kg), Jablka, Mrkev, Mořská řasa, brusiky, Špenát

2kg        439,-Kč

12kg      2158,-Kč

Marp Holistic Salmon

Složení:
Losos 22%, Sušený losos 18%, Sladké brambory, Brambory, Hrách, Vejce, Lososový olej 4% (konzervován směsí tokoferolů a rozmarýnu), Lněné semínko, Vojtěška, Pivovarské kvasnice, Lososový vývar 2%, Hrášková vláknina, Minerály, Vitaminy, Fruktooligosacharidy, Rajčata, Lecitin, Taurin, Mořská řasa, Česnek, Šípek, Máta, Petržel, Anýz, Pískavice řecké seno.

2kg         366,-Kč

4kg         732,-Kč

12kg      1737,-Kč

18kg      2442,-Kč – na objednávku

Marp Holistic Turkey Grain Free – Senior & Light

Krůtí maso 25%, Sladké brambory, Brambory, Sušená krůta 12%, Hrášek, Vojtěška, Pivovarské kvasnice, Krůtí tuk 2% (konzervován směsí tokoferolů a rozmarýnu), Krůtí vývar 2%, Minerály, Vitaminy, Fruktooligosacharidy, Rajčata, Mořská řasa, L-Carnitin, Glucosamin (170mg/kg), Methylsulfonylmethane (170mg/kg), Chondroitin (120mg/kg), Česnek, Šípek, Máta, Petržel, Anýz, Pískavice řecké seno.

2kg         349,-Kč

12kg      1644,-Kč

18kg      2298,-Kč – na objednávku

Marp Holistic White Mix ( Small Breed a Large Breed )

2kg         389,-Kč

12kg      1869,-Kč

Sušené kuřecí maso 24%, Sladké brambory, Brambory, Čerstvé kuřecí maso 10%,  Čerstvé kachní maso 8%, Čerstvé krůtí maso 8%, Krůtí tuk 3% (konzervovaný tocoferoly a rozmarýnem), Kuřecí vývar (2%), Lněné semínko, Sušená vejce, Hrách, Vojtěška, Hrachová bílkovina, Minerály, Vitamíny, Fluctooligosacharidy (192mg/kg), Jablka, Mrkev, Mořská řada, Brusinky, Špěnát, Mannanoligosacharidy (48mg/kg), Tymián, Majoránka, Oregáno, Petržel, Šalvěj.

 

TASTE OF THE WILD-na objednávku

Chuť divočiny, chuť jako žádná jiná!
Vaše šelmy touží okusit chuť drsné divočiny a vy teď máte šanci jim to dopřát. Americká krmiva Taste of the Wild jsou plná divokého masa a nabaží i ty nejnáročnější labužníky. Navíc se vše obejde kompletně bez obilovin, aby zbylo místo na opravdu důležité ingredience. Nezávislý test Top Dry Dog Food každoročně řadí Taste of the Wild mezi nejkvalitnější krmiva a s tím se ztotožňuje i oblíbená americká poradna pro náročné chovatele Dog Food Advisor, která nabízí spoustu důkazů, že Taste of the Wild jsou prostě TOP!
Šelmy se původně neživily obilím, tak proč by měly teď? Taste of the Wild, to jsou pečení bizoni, divočáci, kachny, krocani, křepelky, jeleni, jehňata, pstruzi, a k tomu ještě uzený losos. Každý dle svého gusta, protože vaše šelma je osobnost a zaslouží si individuální přístup. Ať už sáhnete po kterékoli divočině, vysoce stravitelné výživné proteiny jsou zaručeny. Ovoce a zelenina v každém z jednotlivých druhů Taste of the Wild jen doplňují už tak unikátní složení těchto ryzích pochoutek. Alergeny dostaly dovolenou, ale o vlákninu, cenné antioxidanty, minerály a další nepostradatelné složky zdravého jídelníčku nouze vážně nebude. Přidané probiotické kultury navíc zajistí bezproblémové strávení všech důležitých látek a podpoří zdravé zažívání. Na své si přijdou všechny velikosti plemen. Taste of the Wild je navíc nejen pro dospěláky, ale zaručeně si ho oblíbí i malí vlci. K dispozici jsou totiž i divoká krmiva pro štěňata, která pro svůj zdravý vývoj od samého začátku potřebují ten správný obsah svojí misky.

 

TASTE OF THE WILD – PINE FOREST

Základním výživným kamenem tohoto balení je čerstvá zvěřina z amerických borových lesů. Krmivo je určeno pro psy jakéhokoli věku a jakékoli velikosti a poskytuje výborný poměr omega nasycených kyselin. Proteiny z divokého masa doplněné o cizrnu, ovoce a zeleninu pro dokonalou vyváženost a energii pro každodenní aktivity. Trávení zase přispějí přidaná pre- a probiotika. Složení: zvěřina, jehněčí moučka, cizrna, hrách, čočka, hrachový protein, hrachová mouka, vaječný výrobek, řepkový olej, tapioka, rajčatové výlisky, moučka z mořských ryb, minerály, sušený čekankový kořen, rajčata, borůvky, maliny, extrakt z Yucca schidigera.

2kg        310,-Kč

6kg        750,-Kč

13kg     1390,-Kč

TASTE OF THE WILD – APPALACHIAN VALLEY SMALL BREED

Vyvážené krmivo, kterému dominuje neodolatelné maso ze zvěřiny, je určeno především labužníkům z řad menších plemen.

Složení: zvěřina, jehněčí moučka, cizrna, hrách, čočka, hrachový protein, řepkový olej, vaječný výrobek, kachní moučka, hrachová mouka, rajčatové výlisky, moučka z mořských ryb, minerály, sušenýčekankový kořen, rajčata, borůvky, maliny, extrakt z Yucca schidigera.

2kg        310,-Kč

6kg        750,-Kč

13kg     1390,-Kč

TASTE OF THE WILD HIGH PRAIRIE PUPPY

Pečený bizon s lososovým olejem pro bezchybný vývoj vašeho štěněte. Přidané srnčí, jehněčí a hovězí zaručí poctivý obsah hrubých bílkovin v tomto krmivu.Složení:
Bizon (bizoní maso), jehněčí moučka (dehydrované jehněčí maso), batáty, vaječné výrobky sušené, protein z hrachu, hrách, brambory, řepkový olej, vedlejší výrobky z rajčat, pečená zvěřina (maso ze zvěřiny), hovězí maso, lněné semínko, bramborová vláknina, přírodní aroma (kuřecí játra a srdce), rybí moučka (z mořských ryb), lososový olej (zdroj DHA), chlorid sodný 0,4%, sušené kořínky čekanky, extrakt z juky, rajčata, borůvky, maliny, sušený produkt fermentace enerococcus faecium, lactobacillus acidophilus, lactobacillus casei, lactobacillus plantarum, trichoderma longibrachiatum.

2kg        310,-Kč

6kg        750,-Kč

13kg     1390,-Kč

TASTE OF THE WILD HIGH PRAIRIE CANINE

Pečený bizon a další druhy divokého masa. Také srnčí, jehněčí a hovězí zaručí poctivý obsah hrubých bílkovin v tomto krmivu.Složení:
Bizon (bizoní maso), jehněčí moučka (dehydrované jehněčí maso), kuřecí moučka (dehydrované kuřecí maso), batáty, hrách, brambory, řepkový olej, vaječné výrobky sušené, hovězí maso, pečené srnčí (srnčí maso), přírodní aroma (kuřecí játra a srdce), vedlejší výrobky z rajčat, rybí moučka (dehydrovan mořské ryby), chlorid sodný 0,28%, sušené kořínky čekanky, rajčata, borůvky, maliny, extrakt z juky, sušený produkt fermentace enterococcus faecium, lactobacillus acidophilus, lactobacillus casei, lactobacillus plantarum, sušený extrakt fermentace trichoderma longibrachiatum.

2kg        310,-Kč

6kg        750,-Kč

13kg     1390,-Kč

TASTE OF THE WILD SOUTHWEST CANYON FELINE

Unikátní obsah, jehož základ tvoří americký divočák. Kus hovězího, skvěle zdravá cizrna a pivovarské kvasnice pro zvýšený chuťový zážitek.Složení:
Hovězí maso (čerstvé hovězí maso), cizrna, jehněčí moučka (dehydrované jehněčí maso), řepkový olej, vaječné produkty sušené, divočák (čerstvé maso z divočáka), rybí moučka (dehydrované maso z mořských ryb), pivovarské kvasnice, vedlejší produkty z rajčat, lněné semeno, přírodní aroma (kuřecí játra a kuřecí srdce), chlorid sodný 0,25%, sušený kořen čekanky, rajčata, borůvky, maliny, extrakt z juky, probiotika: (enterococcus faecium, lactobacillus acidophilus, lactobacillus casei, lactobacillus plantarum, trichoderma longibrachiatum).

2kg        310,-Kč

6kg        750,-Kč

13kg     1390,-Kč

TASTE OF THE WILD WETLANDS WILD FOWL

Nadupané drůbeží balení. Čerstvá a pečená kachna, krocan a jedinečné křepelčí maso. Kupa proteinů s nízkým obsahem tuku.Složení:
Kachní maso (čerstvé kachní maso), kachní moučka (dehydrované kachní maso), kuřecí moučka (dehydrované kuřecí maso), batáty, hrách, brambory, kuřecí tuk, vaječné výrobky sušené, přírodní aroma (kuřecí játra a kuřecí srdce), rybí moučka ( dehydrované maso z mořských ryb), bramborový protein, pečená křepelka (maso z křepelky), pečená kachna (maso z kachny), uzená krůta (krůtí maso), vedlejší produkty z rajčat, chlorid sodný 0,28%, sušený kořen čekanky, rajčata, borůvky, maliny, probiotika: (enterococcus faecium, lactobacillus acidophilus, lactobacillus casei, lactobacillus plantarum, trichoderma longibrachiatum.)

2kg        310,-Kč

6kg        750,-Kč

13kg     1390,-Kč

 

 

 

Granule Barking Heads

Na objednávku do 24hodin za ceny stejné jako v internetových obchodech :-)

Granule N&D

Na objednávku do 24hodin za ceny stejné jako v internetových obchodech :-)

 

ARTEMIS

Jeho předností je:

 • vysoký obsah sušeného masa
 • potravinářská kvalita složek krmiva
 • bez dráždivých obilovin
 • neobsahuje chemické konzervanty, barviva a dochucovadla
 • neobsahuje geneticky modifikované suroviny
 • vysoké hodnocení od nezávislých zahraničních recenzentů

Naše ceny:

Artemis Small Breed Puppy

 • Od vzniku doporučováno prestižním časopisem Whole Dog Journal
 • Pro štěňata od zahájení odstavu – obvykle od 3. týdne věku
 • U jedinců trpasličích plemen do dokončení 9.měsíce
 • U jedinců malých plemen do 12. měsíce
 • Poté přejděte na Fresh Mix Small Breed Adult či Osopure Small Breed Adult
 • Drobná velikost granulek
 • Obsahuje snadno stravitelné zdroje bílkovin – kuře, krůta, losos, vejce
 • Kuřecí a lososí tuk – vysoký obsah omega-kyselin včetně DHA,EPA, kys. linolové a linoleové – pro rozvoj nervové tkáně včetně oční sítnice, zdravou kůži a lesklou srst
 • Enzymy – usnadňují trávení
 • Rovněž pro jedince malých plemen v období zátěže – březost, kojení, výstavní sezóna, sport, stres, rekonvalescence

1,81kg      338,-Kč

6,8kg      1049,- na objednávku

Artemis Small Breed Adult Dog

Složení:
Kuřecí maso (výhradně použito čerstvé maso), Kuřecí moučka, Krůtí maso (výhradně použito čerstvé maso), Rybí moučka, Krupky ječmene, Celá hnědá rýže, Rýže, Kuřecí tuk (konzervovaný přírodní směsí tokoferolů), Ovesné vločky, Proso, Brambory, Sušená vejce, Rajčatové výlisky, Duck, Losos (výhradně použit čerstvý losos), Lněné semínko, Přírodní kuřecí aroma, Lososový olej (zdroj DHA), Cholin chlorid, Sušené kořínky čekanky, Hnědé mořské řasy, Mrkev, Hrášek, Jablka, Rajčata, Borůvky, Špenát, Drcené brusinky, Extrakt z rozmarýnu, Petržel, Extrakt z yuky schidigera, Extrakt ze zeleného čaje, Extrakt z ješných klíčků, L-carnitin, Enterococcus faecieum, Lactobacillus casei, Lactobacillus acidophilus, Pivní kvasinky, Sušený extrakt fermentace aspergillus oryzae, Vitamín E, Chelát železa, Chelát zinku, Chelát mědi, Síran železnatý, Síran zinečnatý, Síran měďnatý, Jodid draselný, vitamin B1 (thiamin momonitrát), Chelát manganu, Oxid manganatý, Kyselina askorbová, Vitamín A, Biotin, Calcium pantothenate, Síran manganu, Selenit sodný, Pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), Vitamín B12, Riboflavin, Vitamín D, Kyselina listová.

1,81kg      330,-Kč

6,8kg      1025,-Kč na objednávku

Artemis Weight Managenent Adult Dog Light

Složení:
Rýže, Kuřecí moučka, Kuřecí maso, Krůtí maso, Ječmen, Ovesné vločky, Kuřecí tuk (konzervovaný přírodní směsí tokoferolů), Drcená rajčata, Lososová moučka, Brambory, Lněné semínko, Přírodní aroma, Losos, Kachna, Lososový olej (zdroj DHA), Rybí moučka, Cholin chlorid, Sušené kořínky čekanky, Hnědé mořské řasy, Mrkev, Jablka, Rajčata, Borůvky, Špenát, Brusinky, Extrakt z rozmarýnu, Petržel, Hrachová moučka, Extrakt ze zeleného čaje, Extrakt z ješných klíčků, L-carnitin, Enterococcus faecieum, Lactobacillus casei, Lactobacillus acidophilus, Pivní kvasinky, Sušený extrakt fermentace aspergillus oryzae, Vitamín E, Chelát železa, Chelát zinku, Chelát mědi Síran železnatý, Síran zinečnatý, Síran měďnatý, Jodid draselný, Vitamin B1 (thiamin mononitrát), Chelát manganu, Oxid manganatý, Kyselina askorbová, Vitamín A, Biotin, Calcium pantothenate, Síran manganu, Selenit sodný, Pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), Vitamín B12, Riboflavin, Vitamín D, Kyselina listová.

1,81 kg    316,-Kč

LOSOSOVÝ OLEJ ESSENTIAL

Omega-3 Olej je velmi podceňovaný doplněk stravy. Za minimální finanční náklady podpoříte celkový vzhled, kondici a imunitní systém Vašich mazlíků. Zároveň také můžete předejít jejich zdravotním problémům.
Tento 100% Lososový olej je dobrý na kůži, srst, srdce a v období růstu je důležitý pro vývoj mozku a zrakového aparátu.

Lososový olej vyvinutý v Norsku, které bezesporu patří ke světové špičce ve výzkumu a vývoji produktů s obsahem esenciálních omega-3 mastných kyselin, výrazně podporuje správný růst a vývoj organismu. Pomůže předejít zdravotním problémům psa či kočky a podpořit jejich celkový vzhled, kondici a imunitní systém. Doporučujeme tento čistý přírodní doplněk přidávat k jakékoli stravě.

Proč olej z lososa, a ne z jiných ryb?
Losos se považuje za nejčistší rybu s velmi krátkou dobou života, a proto jeho maso není zaneseno toxiny.

Technologie zpracování
Essential Omega 3 Oil je za studena lisován. Tato technologie zpracování probíhá za nízkých teplot, díky čemuž jsou zachovány přírodní blahodárné vlastnosti lososového oleje.

Dermatologické problémy
Srst a kůže Vašich psů a koček je jedna z nejcitlivějších částí těla, která okamžitě reaguje na změnu stravy. Lososový olej prokazatelně pomáhá při dermatologických problémech, jako je např. lámavost a vypadávání srsti, matná srst, lupy, vysychání kůže, řídká srst, záněty kůže, svědění kůže, alergické reakce, lysiny, ekzémy, problémy s pigmentací atd.

Naše cena:1litr 358,-Kč

Vlhké krmivo

Konzervy Marp

česká firma-vyrobeno ve Velké Británii

naše cena:400g   55,-Kč

Konzervy Marp

Paštiky, konzervy Applaws

vyrobeno ve Velké Británii

naše cena:od 38,-Kč

Konzervy a tetra pack Bozita

vyrobeno ve Švédsku

naše ceny:

tetra pack 370g   39,-Kč

konzerva 400g   42,-Kč

Konzervy MACś

95% masa

vyrobeno v Německu

naše ceny:

400g   53,-Kč

800g   79,-Kč

Fajnšmekr 200g   38,-Kč

Konzervy Taste of the wild

vyrobeno ve USA

Naše cena:375g   56,-Kč

Konzervy Petkult

vyrobeno v Belgii

Naše cena:

400g   38,-Kč

800g   64,-Kč

BIO Krmiva Yarrah

vyrobeno v Holandsku

Naše cena:150g   32,-Kč

 konzervy Natural

100 % masa

vyrobeno v České republice

Naše cena:

400g   45,-Kč

800g   73,-Kč

Konzervy Chejn

vyrobeno v České republice

naše cena:od 24,-Kč

Konzervy Equlibria

100% masa – jehně , králík , kachna , zvěřina , krůta , telecí

vyrobeno v Itálii

naše cena:400g   49,-Kč

Konzervy GRANCARNO

vyrobeno v Německu.Vyrábí se jak pro dospělé psy,tak pro seniory

naše cena:

400g   39,-Kč

800g   68,-Kč