Krmiva pro kočky

Všichni milujeme své mazlíčky a chceme jim dávat to nejlepší. Nezáleží na tom jestli je naše kočka ušlechtilá krasavice nebo vesnická micinka. Za svou bezmeznou lásku si všichni zaslouží abychom jim vybrali opravdu zdravé, chutné a kvalitní krmivo.

Nabízíme granule, konzervy, kapsičky a paštiky pro kočky v superprémiové a holistické kvalitě.

Krmiva prodáváme za stejné ceny jako internetové obchody a od 699,-Kč po Praze 10 rozvážíme zdarma :-).

Chcete přejít na nové krmivo?Nejste spokojeni se stávajícím?Řekněte si o vzorek námi prodávaných krmiv zdarma :-)Pak budete mít jistotu že vašemu miláčkovi naše krmivo chutná :-)

GRANULE

GRANULE ESSENTIAL FOODS

Bezobilné,kompletní krmivo pro kočky ve všech životních fázích s vysokým obsahem čerstvého a sušeného masa.V receptuře je kachna,pstruh,kuře a losos.Holistickou recepturu doplňuje vojtěška,lososový olej,brusinky,acai,borůvky,jablka,rajčata,pomeranče,hrušky,měsíček lékařský,mořské řasy,ženšen,zelený čaj,zázvor a probiotické kultury.

Složení:
Čersvé kuřecí maso a kachní maso, sušené kuřecí a kachní maso, čerstvý losos a pstruh, brambory, čerstvá vejce, sladké brambory, hrách, čerstvá kuřecí játra, kuřecí tuk, kuřecí vývar, vojtěška, hrachová vláknina, lososový olej, brusinky, acai, borůvky, jablka, rajčata, pomeranče, hrušky, mrkev, špenát, květák, měsíček lékařský, mořské řasy, ženšen, zelený čaj, zázvor, probiotické kultury.

Naše cena:

Essential Foods Jaguar

3kg        490,-Kč

GRANULE MARP-kuřecí

GRANULE MARP-Losos

GRANULE TASTE OF THE WILD-Canyon River

Kompletní krmivo pro kočky všech plemen a všeho věku. (ALL LIVE STAGES). Taste of the Wild propočítal vhodné dávkování tak, aby regulovalo příjem kalorií do organismu kočky a bylo vhodné, jak pro malá, střední i velká plemena.

Složení:
Pstruh (maso z pstruha), rybí moučka (z mořských ryb), batáty, brambory, hrachový protein, bramborový protein, řepkový olej, uzený losos (maso z lososa), přírodní aroma (kuřecí játra a kuřecí srdce), sušený kořen čekanky, rajčata, borůvky, maliny, extrakt z juky, probiotika: (enterococcus faecium, lactobacillus acidophilus, lactobacillus casei, lactobacillus plantarum, trichoderma longibrachiatum.)

Naše cena:

Taste of the Wild Canyon River

2kg          311,-Kč

7kg          785,-Kč na objednávku

GRANULE TASTE OF THE WILD-Rocky Mountain Feline

Zvěřinové Taste of the Wild Rocky Mountain. TOPkrmivo. Je to divočina!

Složení:
Kuřecí moučka (dehydrované kuřecí maso), hrách, batáty, kuřecí tuk, hrachový protein, bramborový protein, pečená zvěřina (maso ze zvěřiny), uzený losos (maso z lososa), přírodní aroma (kuřecí játra a kuřecí srdce), rybí moučka (z mořských ryb), sušený kořen čekanky, rajčata, borůvky, maliny, extrakt z juky, probiotika: (enterococcus faecium, lactobacillus acidophilus, lactobacillus casei, lactobacillus plantarum, trich

Naše cena:

Taste of the Wild Rocky Mountains Feline

2kg           311,-Kč

7kg          785,-Kč na objednávku

GRANULE ALMO NATURE-Anti-Hairball kuře a rýže

Antihairball je funkční suché krmivo pro dospělé kočky s rostlinnou vlákninou, která má preventivní účinek proti vzniku bezoárů ve střevech a usnadňuje jejich průchod trávicím traktem. Ideální je v kombinaci s granulemi Antihairball.

  • Pomáhá preventivně proti tvorbě bezoárů
  • Pomáhá preventivně proti podráždění žaludku v důsledku vzniku bezoárů
  • Pomáhá s průchodností střev
  • Optimální mix rostlinné vlákniny
  • S obsahem vitaminů a minerálů
  • Bez chemických aditiv, konzervantů, dochucovadel a barviv
  • Chutné a snadno stravitelné krmivo
  • Kompletní výživa pro dospělé kočky
  • 21 – 23% čerstvých ryb nebo kuřete

Složení: Maso a masové vedlejší produkty (23% čerstvé kuře), Obiloviny (16% rýže), Rostlinný protein, Vedlejší produkty rostlinného původu (vláknina 0,5%, inulin z čekanky – zdroj fruktooligosacharidů 0,15%, Yucca schidigera 0,1%), Oleje a tuky, Kvasnic, Ryba a vedlejší produkty z ryb, Minerály, Mannanoligosacharidy Vejce a vedlejší produkty z vajec, Semena (lněné semínko 0,1%).

2kg           389,-Kč

Granule N&D

Prodáváme za ceny stejné jako v internetových obchodech :-)U nás skladem celé portfolio této značky včetně řady se superpotravinou QUINOA

Granule Meowing Heads

Na objednávku do 24hodin za ceny stejné jako v internetových obchodech :-)

 

Kapsičky, konzervy a paštiky

Konzervy a kapsičky Applaws

Konzervy a kapsičky MAC’s

Konzervy a kapsičky Schesir

Tetra Pack Bozita

Konzervy Taste of the wild

Konzervy Marp

Konzervy Petkult

BIO Vaničky Yarrah